Produkty według producentów : K&D : ZielonaFabryka24

Produkty według producentów

K&D

producent sortowanie cena od cena do w promocji

Agregat prądotwórczy 1500W 12/230V

Agregat prądotwórczy 1500W 12/230V

producent: K&D

Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD140 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego o mocy 3KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 1500W. Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny. Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu. Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.

Cena: 630.00 pln zobacz

Agregat prądotwórczy 1500W 12/230V

Agregat prądotwórczy 1500W 12/230V

producent: K&D

Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD110 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego o mocy 3KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 1500W. Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny. Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu. Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora.

Cena: 590.00 pln zobacz

Agregat Prądotwórczy 2500W 12/230/380V

Agregat Prądotwórczy 2500W 12/230/380V

producent: K&D

Przenośny agregat prądotwórczy trójfazowy KD106 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-380V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego mocy 13KM oraz prądnicy 5200W. Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam mocnego i stabilnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny. Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu. Agregat wyposażony jest w dodatkowy elektryczny rozruch, woltomierz a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora i regulator napięcia.

Cena: 780.00 pln zobacz

Agregat Prądotwórczy 2500W 12/230V

Agregat Prądotwórczy 2500W 12/230V

producent: K&D

Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy KD116 Polskiej marki Kraft&Deleprzeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 2-suwowego mocy 6,5KM oraz prądnicy 2200W. Agregat idealnie sprawdza się na budowach a także w domach, domkach letniskowych, kempingach - wszędzie tam gdzie potrzeba nam mocnego i stabilnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, charakteryzuje się bardzo cichą i równą pracą a przy tym jest bardzo oszczędny, gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu. Agregat wyposażony jest w woltomierz, wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora i regulator napięcia.

Cena: 639.00 pln zobacz

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 3000W 12/230V 7KM ROZRUCH ELEKTRYCZNY

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 3000W 12/230V 7KM ROZRUCH ELEKTRYCZNY

producent: K&D

Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD144 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego o mocy 7KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 3000W. Model ten charakteryzuje się automatycznym rozruchem za pomocą kluczyka. W zestawie jest akumulator, który zasila rozrusznik. Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny. Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu. Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora. Z racji dużej wagi (41 kg), model KD144 wyposażony jest w wytrzymałe kółka oraz dwie rączki, ułatwiając przemieszczanie agregatu.

Cena: 899.00 pln zobacz

Agregat proądotwórczy jednofazowy 5000W 12/230V

Agregat proądotwórczy jednofazowy 5000W 12/230V

producent: K&D

Przenośny agregat prądotwórczy jednofazowy o oznaczeniu KD145 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-230V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego o mocy 7KM oraz mocy maksymalnej prądnicy 5000W. Model ten charakteryzuje się automatycznym rozruchem za pomocą kluczyka. W zestawie jest akumulator, który zasila rozrusznik. Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam pewnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny. Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu. Agregat wyposażony jest w woltomierz, a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora. Z racji dużej wagi (37 kg), model KD145 wyposażony jest w wytrzymałe kółka oraz dwie rączki, ułatwiając przemieszczanie agregatu.

Cena: 1859.00 pln zobacz

Nagrzewnica olejowa 25kW termostat

Nagrzewnica olejowa 25kW termostat

producent: K&D

Nagrzewnica marki Kraft&Dele model KD11710 o mocy 25 KW zasilane olejem napędowym ON. Nagrzewnica posiada sterowanie temperatury i cyfrowy wyświetlacz, dzięki któremu można łatwo ustawić zamierzoną temperaturę otoczenia. Nagrzewnica działa automatycznie, w zależności od ustawienia temperatury.

Cena: 890.00 pln zobacz

Odkurzacz przemysłowy 20L 1200W

Odkurzacz przemysłowy 20L 1200W

producent: K&D

Odkurzacz Polskiej KD483 marki Kraft&Dele idealnie sprawdza się do czyszczenia zarówno suchych jak i mokrych powierzchni. Odkurzacz spełnia unijne normy, pobiera mało mocy a przy tym jest bardzo wydajny. Wysokowydajny silnik elektryczny sprawia, że odkurzacz bez problemu radzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, kółka umieszczone u podstawy ułatwiają przemieszczanie urządzenia podczas pracy, do odkurzacza pasuje większość worków, które są w sprzedaży. Wbudowane gniazdko w górnej części pokrywy odkurzacza umożliwia podłączenie różnego rodzaju sprzętu elektrycznego o mocy do 2000W.

Cena: 210.00 pln zobacz

Odkurzacz przemysłowy 30L 1400W

Odkurzacz przemysłowy 30L 1400W

producent: K&D

KD484 idealnie sprawdza się do czyszczenie zarówno suchych jak i mokryw powierzchni. Odkurzacz spełnia unijne normy, pobiera mało mocy a przy tym jest bardzo wydajny. Wysokowydajny silnik elektryczny elektryczny sprawia, że odkurzacz bez problemu radzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, kółka umieszczone u podstawy ułatwiają przemieszczanie urządzenia podczas pracy, do odkurzacza pasuje większość worków, które są w sprzedaży. Wbudowane gniazdko z górnej części pokrywy odkurzacza umożłiwia połączenie różnego rodzaju sprzętu elektrycznego o mocy 2000W. Odkurzacz idealnie nadaje się do pracy z szlifierkami, czy inymi sprzętami które posiadają wylot odpylający.

Cena: 255.00 pln zobacz

Odkurzacz przemysłowy 50L 1400W

Odkurzacz przemysłowy 50L 1400W

producent: K&D

Odkurzacz Polskiej KD485 marki Kraft&Dele idealnie sprawdza się do czyszczenia zarówno suchych jak i mokrych powierzchni. Odkurzacz spełnia unijne normy, pobiera mało mocy a przy tym jest bardzo wydajny. Posiada wysokowydajny silnik elektryczny sprawia, że odkurzacz bez problemu radzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, kółka umieszczone u podstawy ułatwiają przemieszczanie urządzenia podczas pracy, do odkurzacza pasuje większość worków, które są w sprzedaży. Wbudowane gniazdko w górnej części pokrywy odkurzacza umożliwia podłączenie różnego rodzaju sprzętu elektrycznego o mocy do 2000W.

Cena: 385.00 pln zobacz

SPRĘŻARKA KOMPRESOR OLEJOWY 100L

SPRĘŻARKA KOMPRESOR OLEJOWY 100L

producent: K&D

Kompresor olejowy KD402 o pojemności 100l to niezastąpione urządzenie które doskonale sprawdzi się zarówno do domowych zastosowań jak i w zastosowaniach profesjonalnych, warsztatach. Kompresor 100l został wyposażony w wyjątkowo wydajny dwu-tłokowy silnik o mocy 3,8km. Jest to doskonałe rozwiązanie do większości urządzeń pneumatycznych: czyszczenia, malowania, pompowania czy przedmuchiwania. Kompresor KD402 został wyposażony w ergonomiczny i innowacyjny mechanizm regulacji, wygodny kranik spustowy oraz 2 duże manometry zwrócone ku górze pozwalające na łatwy odczyt parametrów. Kompresor KD402 dzięki zwiększonej średni charakteryzuje się wysoką wydajnością przepływu powietrza co pozwala uniknąć blokowania się nieczystości. Dzięki swojej konstrukcji urządzenie jest wyjątkowo ekonomiczne - doskonale odprowadza ciepło z wykorzystaniem szerokiego ożebrowania, ponadto charakteryzuje się niskim poborem energii.

Cena: 1199.00 pln zobacz

Sprężarka Kompresor Olejowy 24L

Sprężarka Kompresor Olejowy 24L

producent: K&D

Kompresor olejowy KD400 Polskiej marki Kraft&Dele to niezastąpione urządzenie przeznaczona dla profesjonalistów jak i do mowocyh majsterkowiczów. Kompresor posiada bardzo wydajny jedno tłokowy silnik o moczy 3,8km. Jest idealny dla większości urządzeń pneumatycznych np. pompowania, czyszczenia, przedmuchiwania, malowania powierzchni. Ergonomiczy - posiada reduktor ciśnienia wyposażony w innowacyjny mechanizm regulacji, 2 duże manometry zwrócone ku górze ułatwiąjąc odczyt parametrów oraz wygodny w eksploatacji kranik spustowy. Bardzo dobrze odprowadza ciepło dzięki szerokiemy ożebrowaniu i charakteryzuje się niskim poborem energi przy zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. Mobilny - dzięki solidnym kółkom, można go łatwo transportować w odpowiednie miejsce. Wysoka wydajność przepływu powietrza. Zwiększona średnica i duży przepłych pozwalają uniknąć blokowania się nieczystości.

Cena: 365.00 pln zobacz

 1 2 > 

Kontakt

 Pracujemy od poniedziałku do piatku w godzinach od 8:00 do 17:00

sklep :tel. 886 615 764  e-mail: biuro@zielonafabryka24.pl 

serwis tel. 534 031 056e-mail serwis@zielonafabryka24.pl

Przed wykonaniem przelewu prosimy o oczekiwanie na e-mail z potwierdzeniem dostępności towaru. Dziękujemy

 

Masz pytania

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 8:00 do godz 17:00.
Odpowiemy na wszystkie pytania  

sklep :tel. 886 615 764  e-mail: biuro@zielonafabryka24.pl 

serwis cześci tel. 534 031 056 e-mail serwis@zielonafabryka24.pl

Wysyłka

Nasze paczki wysyłamy kurierem DPD , FEDEX,
Koszt wysyłki w zależności od wagi towaru.

Paczki wysylamy zazwyczaj w ciągu 24h-48h od momentu zamówienia.

 

Konto

NUMER KONTA:
Santander Bank nr: 80 1090 1623 0000 0001 4171 3043 

 

Gwarnacje

 Na wszystkie nasze produkty udzielamy 2 letniej gwarancji dla klientów indywidualnych.

Wartość: 0 pln. Produktów: 0 (0)

Zobacz koszyk

wykonawca: zadzwoń 507 25 95 77

copyright © 2011 www.zielonafabryka24.pl

Napisz do nas